KreuStil Jetese

Bad Bunny dhe Kendall Jenner në një romancë: fotografohen duke u puthur?

Bad Bunny dhe Kendall Jenner në një romancë: fotografohen duke u

Bad Bunny dhe Kendall Jenner u panë së bashku në restorantin Sushi Park të West Hollywood. Thashethemet e qarkulluara në internet javë më parë në lidhje me një romancë të mundshme të Bad Bunny dhe Kendall Jenner janë vërtetuar. Superylli i reggaeton dhe anëtarja e klanit Kardashian u panë të përqafuar mbrëmjen e së martës, teksa u duk se dhuruan edhe një puthje.

Kendall Jenner and Bad Bunny spotted hugging amid dating rumors https://t.co/TsBhiOfu3P pic.twitter.com/VlCozXNUkn

Puthja mes Bad Bunny dhe Kendall Jenner ndodhi në parkingun e sheshit. Një person i brendshëm i dha “People” një sfond për romancën e sapogjetur, “Kendall kohët e fundit filloi të shoqërohej me të. Ata u prezantuan nga miqtë. Ai u transferua në Los Angeles disa javë më parë dhe bleu një shtëpi”.

Në lidhje me kiminë e tyre, burimi tha se Jenner e pëlqen shumë atë dhe është ndryshe nga djemtë e tjerë që ajo ka dalë më herët, “Ajo e pëlqen atë dhe po argëtohet. Ai është i ndryshëm nga djemtë me të cilët është takuar në të kaluarën. Ai është shumë simpatik”.

A është Bad Bunny në një lidhje të hapur? E dashura prej shumë vitesh e Bad Bunny, Gabriela Berlingeri, ka qenë prej kohësh në evente publike pranë tij. Sipas burimeve ata janë të dy ende të afërt, por kanë një marrëdhënie të hapur. Një video e TikTok në llogarinë e Berlingerit nga 23 janari 2023 dukej se tregonte se ajo po sheh edhe dikë tjetër. Ngjarjet që kanë ndodhur duket se tregojnë se të dy janë ende në kushte miqësore, por duke eksploruar opsione të tjera në jetën e tyre romantike.

A post shared by 787 (@gabrielaberlingeri)

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF