KreuStil Jetese

Fansat mendojnë se kënga e Maestros është e kopjuar, nxjerrin videon “që e nxjerr zbuluar”!

Fansat mendojnë se kënga e Maestros është e kopjuar,

Fansat janë të bindur se kanë gjetur videon që nxjerr zbuluar sipas tyre Armaldo Kllogjeri, që i surprizoi vajzat dhe nënat me rastin e Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Ai këndoi këngën “Ta dije” përballë banorëve dhe të gjithë shikuesve të ‘Big Brother VIP’.

“Sikur ta dije, ta dije, se sa të dua shpirt/ S’do shkoje, do rrije, tërë jetën në krahët e mi”, është refreni i këngës. Armaldo falenderoi “Vëllanë e Madh” e përmendi Alban Kondin që ka krijuar muzikën dhe tekstin dhe Shpëtimin Saraçin.

Armaldo Kllogjeri – Ta Dije (Official Video) – YouTube

Por në rrjet, po thuhet se kënga është kopjuar nga këngëtari grek Argiros.

 “Bravo shumë e bukur, këngë e vjedhur nga këngëtari grek Kostandino Argiro, Eleftero”, ka shkruar një ndjekës.

‘Edhe Kostandinos Argiros me këngën e vet Elfteros do ishte super krenar për këtë kopjim”, thotë një tjetër. Juve si ju duket?

Κωνσταντίνος Αργυρός – Ελεύθερος – Official Music Video | Konstantinos Argiros “Eleftheros” – YouTube

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF