KreuStil Jetese

J.Lo dhe Ben Affleck më në fund blejnë rezidencën prej 64 milionë dollarësh që donin!

J.Lo dhe Ben Affleck më në fund blejnë rezidencën prej 64

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanw blerw zyrtarisht rezidencën prej 64 milionë dollarësh që kërkonin. Siç mund ta mbani mend, çifti ishte gati të blinte një tjetër pronë në të njëjtën zonë, por u tërhoqën në minutën e fundit.

Arsyeja e tërheqjes ishte se JLo donte pronën e blerë tani, e cila është gjithashtu dy herë më e shtrenjtë se ajo që panë më parë. “Ata duhej të mbyllnin të premten e kaluar, por pak para se të nënshkruhej, vulosej dhe dorëzohej, ata u tërhoqën”, tha një i brendshëm.

Rezidenca ndodhet në një lagje banimi afër Oqeanit Paqësor dhe ka pamje nga kanioni dhe ka vend të mjaftueshëm për fëmijët Muñiz-Lopez dhe Affleck-Garner. Rezidenca është e pajisur plotësisht me 8 dhoma gjumi, 11 banja dhe 16,000 metra katrorë të një fortese në një kompleks prej 1,13 hektarësh.

Beni dhe Jennifer do të shkojnë të gjithë, sepse prona e re ka një palestër prej 800 metrash katrorë, një dhomë profesionale mediatike, një dhomë lojërash, një oborr të madh shtëpie të kompletuar me pishinën/spa-në e saj me një zonë për vatrën e zjarrit gjithashtu.

Shtëpia e bukur ka pamje nga kanioni dhe të gjithë shkëlqimin kalifornian, dhe ata sapo e vizituan pronën me një kartë në mëngë pasi prona e Bel-Air tashmë ka një blerës, dhe duket si momenti i përsosur për të blerë një vend krejtësisht të ri për të gjithë familjen.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF