KreuStil Jetese

Justin Bieber mbështet publikisht Hailey pas ‘dramës’ me Selena Gomez!

Justin Bieber mbështet publikisht Hailey pas ‘dramës’ me

Justin Bieber më në fund po tregon mbështetje publike për Hailey Bieber, disa javë pasi fansat spekuluan se po ndodhte një ‘dramë’ mes gruas së yllit të popit dhe ish-it të tij Selena Gomez. Këngëtari i “Baby”, 29 vjeç, hyri në Instagram të dielën për të ndarë një foto ku shihej duke u përqafuar me Hailey në arratisjen e tyre të fundit tropikale. “Të dua zemër”, ka shkruar ai krah postimit, i cili tregonte çiftin duke dremitur në pjesën e pasme të një varke me kostumet e tyre të banjës..

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Hailey, e cila është përballur me reagime të ashpra në internet për javë të tëra, u përball edhe një herë me zemërimin e ndjekësve që aluduan që ajo “i vodhi” telefonin Justin për të postuar foton. “LOL e postoi Hailey këtë për ty,” komentoi një ndjekës, ndërsa një tjetër shtoi, “Ne e dimë që ajo ndoshta ju bëri ta postoni këtë”.

Disa të tjerë treguan mbështetjen e tyre për Hailey, duke përfshirë një person që shkroi. “Unë e dua Selin, por lërini vetëm Justin dhe Hailey. Kjo nuk është ajo që na mëson mbretëresha jonë! Besoj se ajo është padyshim e lumtur pa gjithë këtë dramë”. Një tjetër shkroi: “Pse të gjithë e urrejnë? Ai e do atë nëse nuk do ta bënte, ai do të divorcohej. Ai nuk detyrohet të thotë apo të postojë ndonjë gjë që njerëzit të jetojnë në paqe, marrëdhënia e tyre nuk ka të bëjë fare me ju”.

Postimi i Justin vjen pas grindjes së aluduar në rrjetet sociale të partneres së tij me Gomez. Hailey dhe ylli i “Only Murders in the Building” kanë qenë prej kohësh përballë njëri-tjetrit nga fansat, pasi që të dyja kanë qenë të lidhur në mënyrë romantike me këngëtarin e “Boyfriend”. Gomez u takua me krijuesin kanadez të hitit për gati një dekadë. Megjithatë, ai i propozoi Hailey-t në vitin 2018, vetëm pak muaj pasi u nda përgjithmonë nga Gomez.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF