KreuStil Jetese

“Mbaj premtimin”; Luizi flet me nënën dhe nervozohet me produksionin!

“Mbaj premtimin”; Luizi flet me nënën dhe nervozohet me

Luizi mori telefonatën e parë nga e ëma brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania. Ajo u interesua fillimisht për shëndetin e tij dhe pastaj e siguroi se  jashtë cdo gjë është mirë.

“Mbaj premtimin që ke dhënë”, i ka thënë nëna këngëtarit. Por Luizi gjatë gjithë kohës ankohej se nuk dëgjonte mirë se cfarë i thoshte ajo, e në një moment të caktuar nga produksioni i thonë se koha e tij ka mbaruar. Aty, Luizi u nervozua me produksionin.

Luiz_LoveU on Instagram: “Ai qofte mire me Zotin atje ku eshte??Ti vazhdo,na ke bere krenare. Njerez te mire e te keqinj ka gjithkund, keshtuqe ti me bekimin e…”

Biseda:

Nëna e Luizit: Faleminderit produksionit që na e ka të mundur këtë telefonatë. Ata zoti i forcoftë, ju mu ba edhe ma të fortë, edhe me vazhdu. Ndëgjo nanë. Luiz. Ti me vazhdu nanë. Sepse e kena provu vetë… Na jena krejt mirë. Jena krenar me ty. Vazhdo.

Luizi: Me vazhdu dihet që do vazhdoj moj burrneshë.

Nëna e Luizit: Andrra vazhdon. Ti vazhdo na ke ba krenar. Ti me bekimin e Zotit, luten e babës, shpirtin e tan Shqiptarisë vazhdo, maj zotimin që e ke dhanë.

Luizi: Në rregull, a ta fitoj a jo?

Produksioni: Luiz, koha jote mbaroi.

Luizi: Kur mbaroi, se nuk e niva? Me shkëputje. Seriozisht e ke?

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF