16.5 C
Tirana
E mërkurë, 31 Maj, 2023
spot_imgspot_img

“Kam humbur babain në det”: Elvis Pupa rrëfen momentin më të vështirë të jetës!

Aktori i humorit, Elvis Pupa ka bërë një rrëfim të dhimbshëm brenda BBV. Teksa bisedonte me Oltën, ai tregoi u bën 8 vite që ka humbur babain e tij në një aksident në det. Elvisi u shpreh se babai i tij humbi jetën në det, si pasojë e dallgëve të forta. Për të ka qenë e vështirë ta pranonte këtë humbje, por me ndihmën e një shoku i cili ishte psikolog, arriti ta kalonte e të bëhej më i fortë përballë situatave të ndryshme në jetë.

Elvis Pupa: Doja me dal se më dukej vetja sikur po rrija kot, thashë më mirë dal jashtë bëj ndonjë punë.

Olta: O Visi ca je duke thënë, ti je rreze dielli këtu në shtëpi.

Elvis Pupa: E vlerësoj

Olta: Ti je energji pozitive, je shumë i mirë

Elvis Pupa: Kam dhe një gjë tani në këtë periudhë, një lidhje emocionale me ca data dhe jam çik kshu si…

Olta: E ndiej që ke dicka

Elvis Pupa: Më kap ndonjëherë kështu dhe mua. Unë mundohem ti kontrolloj emocionet, jam i ndjeshëm por nuk e jap veten, i mbaj gjërat përbrenda e më lodhin.

Olta: Ke humbur një person të afërt?

Elvis Pupa: Babën, me atë e kam. Po i afrohet data e ditëlindjes këtë periudhë. U bënë tetë vite që e kam humbur.

Olta: Ishte aksident?

Elvis Pupa: Aksident. Them shyqyr që e patëm dhe aq, se disa nuk i kanë, disa nuk i kanë njohur hic. Ishte aksident në det, ne ishim në Australi, ka ndodhur kështu bam bam. Ka pasur dallgë, është futur dhe nga lodhja e ka lënë zemra.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit