KreuStil Jetese

 “E dashura ime e re”, Loredana ndan një video duke u puthur, dhe të gjithë po çuditen!

 “E dashura ime e re”, Loredana ndan një video duke u

Loredana është një ndër reperet më të suksesshme dhe më të pëlqyera në mbarë shqiptarinë. Ajo shpesh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave në lidhje me historinë së saj të dashurisë me reperin Mozzik, por së fundmi ka çuditur jo pak ndjekësit.

Artistja ka ndarë një video në TikTok, ku shfaqet duke realizuar një ndër trendet e momentit, dhe në fund të videos ajo puth vajzën me të cilën po realizonte trendin.

My new girlfriend

E dashura ime e re”, ka shkruar Loredana poshtë postimit, duke befasuar të gjithë fansat. Videoja ka shënuar 1.5 milionë klikime dhe komentet kanë qenë të shumta duke aluduar rreth vërtetësisë së kësaj video. Mbetet për t’u parë nëse kjo lidhje është e vërtetë apo ka qenë thjesht një shaka e reperes..

My new girlfriend

Kujtojmë që Loredana dhe Mozzik kanë qenë një nga çiftet më të pëlqyer për publikun. Ata ndajnë së bashku edhe një vajzë, Hanën. Çifti para se të ndahej përfundimisht pati shpesh ndarje dhe bashkime të vazhdueshme. Por tashmë prej kohësh reperja ka zbuluar se nuk ka më asnjë kontakt me Mozzik.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF