KreuStil Jetese

Georgina zbulon vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri me Ronaldon!

Georgina zbulon vendin më të çuditshëm ku ka

Georgina Rodriguez në episodin e ri të dokumentarit të saj ka zbuluar vendin e çuditshëm ku ka kryer marrëdhënie intime me Cristiano Ronaldo. “U ktheva në shtëpi dhe Cristiano më tha të shkoja në spa. Atë ditë kisha bërë një tatuazh dhe po prisja të më thahej. Isha e lodhur dhe po prisja në spa. Një mikeshë i përmendi se “dashuri mund të bësh në shtrat, jo në banjën e spa-së”, të cilës ajo iu përgjigj “jo, ne e bëmë atje”.

Georgina Rodriguez ndër të tjera ka folur për herë të parë edhe për vdekjen e djalit që ajo dhe Cristiano Ronaldo kishin së bashku. Modelja e përlotur e cilësoi momentin më të keq të jetës saj. “Prioriteti im tani janë familja dhe fëmijët e mi”, tha Rodríguez. “Jam shumë i lumtur dhe shumë mirënjohës”.

Edhe nëse jeta e përballi me këtë sfidë të madhe, 29-vjeçarja është e vetëdijshme se duhet të ecë përpara. “Jeta vazhdon”, tha ajo me emocion. “Kam arsye për të ecur përpara dhe për të qenë e fortë”. Në prill 2022, Rodriguez dhe Ronaldo, të dy 38 vjeç, prisnin lindjen e dy fëmijëve të tyre binjakë, por vetëm vajza Bella mundi të vinte në jetë.

Kujtojmë që asokohe çifti deklaroi se të dy ishin të shkatërruar, ndërsa ndan me ndjekësit një deklaratë të ndjerë për djalin e tyre të ndjerë. “Djali ynë, ti je engjëlli ynë. Ne do të të duam gjithmonë”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF