KreuStil Jetese

11 yje të Hollivudit që vijnë erë ( dhe nuk u bëhet vonë)!

11 yje të Hollivudit që vijnë erë ( dhe nuk u bëhet

Janë të famshëm, të bukur, të suksesshëm: Kush nuk do të donte të ishte në krah të tyre! Fansat i adhurojnë, por disa kolegë thonë se puna me ta ishte një ndëshkim i vërtetë. Përse? Sepse mbajnë erë! Dhe nuk e vrasin aspak mendjen për këtë. Një pjesë e tyre kanë zgjedhur vetë të mos përdorin deodorante e parfume, për të cilat thonë se janë të rrezikshme për trupin, ndersa per te tjere ka pasur ankesa per ere te pakendshme te gojes.

Brad Pitt

Johnny Depp

Jennifer Aniston

Robert Pattinson

Ben Affleck

Julia Roberts

Jennifer Lawrence

Viggo Mortensen

Kourtney Kardashian

Courteney Cox

Zac Efron

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF