KreuStil Jetese

Camilla Cabello dhe Shawn Mendes sërish së bashku!

Camilla Cabello dhe Shawn Mendes sërish së bashku!

Camila Cabello dhe Shawn Mendes kanë konfirmuar se janë sërish së bashku. Ish-anëtarja e grupit muzikor Fifth Harmony dhe 24-vjeçari u panë nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Santa Monica.

Në një video të shkurtër Camila dhe Shawn mund të shiheshin nën shoqërinë e njëri-tjetrit teksa ecnin në rrugë së bashku. Ishin mediat rozë që bënë me dije ribashkimin e dy këngëtarëve, të cilët u panë duke shkëmbyer puthje në festivalin e Coachella fundjavën e kaluar.

Një burim për gazetën “People” bën me dije se ata ribashkuar për të paktën disa muaj që nga ndarja e tyre në nëntor 2021.

Kujtojmë që romanca e Cabello dhe Mendes filloi në korrik 2019, përpara se ata të bënin paraqitjen e tyre të parë publike së bashku në MTV Video Music Awards në gusht të atij vitit për një performancë të përbashkët për këngën e tyre të njohur “Señorita”.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF