KreuFashion

Ben Affleck thotë se Jennifer Lopez ‘ha çfarë të dojë’ dhe ende ‘duket 20 vjeç’!

Ben Affleck thotë se Jennifer Lopez ‘ha çfarë të

Ben Affleck po tregon disa të vërteta  për gruan e tij, Jennifer Lopez. Në një intervistë të transmetuar në The Drew Barrymore Show, drejtori dhe ylli i Air i thotë prezantuesit Drew Barrymore se ai do të ndajë “diçka që do t’ju shqetësojë.”

Duke u bazuar mbi fizikun e Lopez në moshën 53-vjeçare, Affleck deklaron: “Jennifer thjesht ha çfarë të dojë”.

“Çfarë të dojë ajo”, thekson ai. “Pica, biskota, akullore. Gjithçka.”

Barrymore më pas pyet nëse Lopez punon për të mbajtur figurën e saj në formë të pamohueshme.

“Ajo punon jashtë,” përgjigjet Affleck. “Dmth, edhe unë stërvitem. Por në mënyrë magjike nuk dukem se jam 20 vjeç, e dini se çfarë dua të them?”

“Etika e punës është e vërtetë, disiplina është shumë reale. Por edhe gjëja mbinjerëzore është e vërtetë. Ajo është gruaja më e mrekullueshme në botë, ajo duket spektakolare.”

Lopez po tregon format e saj luftarake në trailerin e thriller-it të saj të ardhshëm, The Mother. Aktorja heq personazhin e saj të komedisë romantike  në filmin e saj plot aksion të Netflix, që do të dalë më 12 maj, duke luajtur rolin e një vrasësi vdekjeprurës që jeton si një i vetmuar në shkretëtirë kur një kërcënim i papritur ndaj vajzës së saj të larguar (Lucy Paez) e shtyn atë të dalë nga fshehja.

“Unë jam një vrasëse. Por unë jam gjithashtu një nënë,” thotë Lopez ndërsa traileri e tregon atë duke garuar nëpër vende të ndryshme në një seri ndjekjesh me shpejtësi të lartë nëpër një qytet bregdetar, një ndjekje me motor në mal, të shtëna me armë zjarri ndërsa ajo ikën nga burrat e rrezikshëm në ndjekje. “Dhe unë do të vdes duke e mbrojtur atë.”

Affleck dhe Lopez dolën së bashku në tapetin e kuq muajin e kaluar në premierën e Hollivudit të Air.

“Ajo është e shkëlqyer,” u shpreh Affleck, “dhe [ajo] më ndihmon në çdo mënyrë të mundshme.”

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF