KreuStil Jetese

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 maj 2023

Horoskopi ditor, e mërkurë 3 maj 2023

Dashi

Jeta juaj sentimentale shkon më së miri dhe do të jeni në qendër të vëmendjes së partnerit/es. Kujdes ndaj xhelozive të kota, mund të prishin harmoninë. Për ata që janë vetëm, parashikohen miqësi dhe lidhje të reja. Bëni kujdes me privatësinë tuaj!

Në sferën profesionale do të keni ide fitimtare dhe situatat i keni në favor të plotë. Ky është momenti për të ndërmarrë nisma të reja.

Demi

Dita do të jetë mjaft pozitive për të bërë sqarime nga persona që nuk e prisnit. Mbrëmja pritet të jetë romantike, me një darkë speciale ose festë. Ata që janë vetëm do të jenë nën ndikimin e një personi të dashur si dhe pritet të marrin lajme të mira.

Sa i takon punës, do të merrni një përgjigje të rëndësishme. Së shpejti mundësitë e mira do të ndriçojnë jetën tuaj.

Binjakët

Hëna dhe Saturni do të kushtëzojnë humorin e të lindurve të kësaj shenje. Fatmirësisht Venusi do të mundësojë që të kaloni një ditë të bukur, ndonëse do të bëni ndonjë lëshim të vogël në raportin me partnerin. Ata që janë vetëm mund të kenë njohje interesante.

Në punë, do të jeni të shoqërueshëm dhe krijues, si dhe do të keni propozime të reja interesante. Ju ziejnë shumë ide në kokë.

Gaforrja

Në dashuri, mundohuni të jeni më të hapur në dialog dhe buzëqeshni ndaj defekteve të partnerit. Dilni nga rutina dhe krijoni gjëra të reja. Për ata që janë vetëm, ka ardhur momenti i duhur për t’u nisur me pushime.

Mos prisni akoma dhe mos lejoni që të tjerët të vendosin për ju. Në sferën profesionale, merreni situatën në dorë dhe vini në zbatim synimet tuaja.

Luani

Nëse keni një histori dashurie të konsoliduar, kjo është dita e duhur për t’u përkushtuar më shumë. Në mbrëmje, partneri\ja mund t’iu bëjë një surprizë e cila do ju lumturojë. Ata që janë vetëm nuk do kenë asnjë dëshirë për lidhje serioze, por janë në kërkim të aventurave dhe miqësive të reja.

Në punë, do të keni mundësi të mira për të përmirësuar pozitën tuaj. propozoni nisma të reja dhe do të vlerësoheni pa masë.

Virgjëresha

Nëse jeni çift, mundohuni ta jetoni lidhjen tuaj në mënyrë autentike. Shmangni xhelozitë ndaj partnerit/es dhe jepini më shumë besim, nëse doni në këmbim dashuri. Ata që janë vetëm, duhet të shfrytëzojnë më mirë mundësitë, për të ndryshuar jetën e tyre. Është koha për të bërë zgjedhje.

Në sferën profesionale, priten mundësi dhe bashkëpunime të reja, të cilat do ju nxjerrin në dritë.

Peshorja

Do të jeni mjaft të përzemër dhe dëshira për të qëndruar pranë partnerit/es, do e rinovojë më së miri raportin tuaj. Përkushtojuni blerjeve. E mërkura, është ditë shumë e mirë për ata që janë vetëm dhe duan të bëjnë njohje të reja. Do të merrni një propozim të papritur në punë. Pranoni, nëse ndiheni në lartësinë e këtij pozicioni të rëndësishëm.

Akrepi

Një takim rastësor, do ju mbushë me melankoli. Shikoni drejt së ardhmes dhe lërini pas krahëve historitë e dashurisë që kanë kaluar. Kush është vetëm do të ketë mundësi të mira, për të nisur një lidhje të re.

Në punë, gjatë kësaj dite do të keni mundësi shumë të mira për bashkëpunime të frytshme. Shumë shpejtë do të merrni propozime shumë të favorshme.

Shigjetari

Gjatë kësaj dite do të jeni të hutuar dhe vëmendja juaj mund të jetë e drejtuar tjetërkund. Do të ndiheni në faj ndaj partnerit, për shkak se do të keni mendime tjetërkund. Për ata që janë vetëm do të jetë një ditë relaksi dhe argëtimi.

Sa i takon profesionit, disa vendime mund të ndikojnë në të ardhmen tuaj. Reflektoni mirë para se të firmosni një kontratë.

Bricjapi

Vlerësoni mirë, nëse është rasti për të diskutuar për çështje të kota. Ndonjëherë është më mirë që të harroni ndonjë shaka të vogël, për t’u kthyer tek harmonia me partnerin. Ata që janë vetëm, do kenë mundësi të shumta njohjeje.

Në punë, do të merrni një propozim interesant që mund t’iu ndryshojë jetën. Bëhet fjalë për një projekt të rëndësishëm, ndaj kapeni fluturimthi këtë mundësi.

Ujori

Raporti juaj sentimental paraqitet në një periudhë shumë të mirë. E tashmja ju ofron mundësi të shumta për të qenë të lumtur, shijoni çdo moçmet. Kush është vetëm, do të jetë euforik dhe gati për të jetuar eksperienca të reja.

Nëse bëni një punë të pavarur, gjatë kësaj dite mund të keni zhvillime shumë premtuese profesionale.

Peshqit

Përkushtojani energjinë tuaj harmonisë në çift dhe jo xhelozisë. Mund ta bëni të bukur dhe të paharrueshëm çdo veprim ndaj partnerit. Ata që janë vetëm, do të jenë të mërzitur, por nga fundi i ditës do të marrin një lajm të mirë.

Në punë, pranoni këshillën e një personi e cila do ju vlejë shumë. Largoni nga vetja këdo që është ziliqar ndaj jush.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF