24.5 C
Tirana
E martë, 6 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

“Kam qenë 1 ose 2 vjeç”, Blendi Fevziu bëhet nostalgjik; ndan foton e rrallë!

Blendi Fezviu është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Prej vitesh ai drejton programin e tij “Opinion”, duke u bërë pjesë e pandshme e familjeve shqiptare.

E përveç angazhimit në televizion, gazetari është shumë aktiv edhe në rrjetin e tij social Instagram, ku vazhdimisht ndan jo vetëm postime që kanë të bëjnë me profesionin e tij. Ai zgjedh që të ndajë momente nga përditshmëria, nga udhëtimet e shumta që bën nëpër vende të ndryshme të botës, por edhe momente familjare në ditë të shënuara.

Së fundmi, Blendi është bërë nostalgjik dhe është kthyer shumë pas në kohë, në fëmijërinë e tij. Ai ka publikuar një foto kur jeta sapo kishte filluar për të. Ai shihet në krahet e nënës së tij dhe ndodhen në qendër të Tiranës, përkrah Teatrit të Operës dhe Baletit.

“Vitin nuk e di. Po me siguri duhet te kem qene 1 ose 2 vjeç”, ka shkruar ai krah postimit të tij.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit