KreuStil Jetese

Margot Robbie me fustanin si Claudia Schiffer në 1995, por kujt i rri më bukur?

Margot Robbie me fustanin si Claudia Schiffer në 1995, por kujt i rri

Margot Robbie ka vendosur te “kopjoje” një stil tjetër të viteve të 90’t a duke veshur fustanin me zinxhir nga Versace, te cilin për herë të parë e mbajti Claudia Schiffer më 1995. Margot zgjodhi kete veshje për premierën e filmit “Barbie” në Sydney.

Muzeu i Arteve Konterporane i Sydney u kthye në kinema këtë të premte pasi dhe Margot, në përputhje me dashurinë që jep karakteri ikonik i Mattel, zgjodhi diçka më rozë për të bërë që të gjithë ta kthejnë kokën ndrejt saj.

Por, njësoj si më parë, edhe minifundi që aktorja australiane veshi në fillim të ditës, serish ishte nje referencë ndaj modë se viteve 90, gjë që u vërtetua edhe me daljen e saj në tapetin e kuq.

Shume ndjekes megjithate mendojne se ndonese Robbie dukej mjaft bukur vertet, ajo nuk e mposhti dot pamjen ikonike te supermodeles legjendare Schiffer.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF