KreuStil Jetese

Aktori Daniel Brocklebank konfirmon romancën me muzikantin 23-vjeçar!

Aktori Daniel Brocklebank konfirmon romancën me muzikantin

Aktori i njohur Daniel Brocklebank ka zyrtarizuar lidhjen e tij të re me të dashurin, muzikantin Jordan Coulthard. Aktori i “Coronation Street” konfirmoi romancën me 23-vjeçarin nga County Durham, me një fotografi të postuar në Instagram.

Danieli ishte i veshur me një bluzë polo ngjyrë blu dhe xhaketë sportive gri, ndërsa Jordan dukej elegant me një këmishë bezhë teksa kishte të mbështetur dorën në gjoksin e partnerit të tij.

Në korrik të vitit 2017, Daniel u nda nga bashkëylli i “Coronation Street”, Rob Mallard.

“Ishte shumë presion për të dy që të punonin në të njëjtin shfaqje. Ata vendosën të ndahen disa javë më parë, por ata janë ende miq të mirë dhe shpresojnë të mbeten të tillë”, tha një burim për “The Sun”.

A post shared by danielbrocklebank (@danielbrocklebank)

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF