KreuStil Jetese

Gwyneth Paltrow nxjerr në Airbnb shtëpinë e saj, falas

Gwyneth Paltrow nxjerr në Airbnb shtëpinë e saj, falas

Në një postim në Instagram, aktorja hollivudiane tha se do të listonte “shtëpinë e saj të vogël të bukur” në Montecito në Airbnb.

“Qëndrimi i frymëzuar nga Goop me Gwyneth Paltrow”  ka gjithashtu një darkë me yllin dhe bashkëshortin e saj, Brad Falchuk, dhe një banjë të pajisur me produktet e saj të preferuara Goop.

Lista e Airbnb përfshin aktivitete të ndryshme, duke përfshirë meditimin me udhëzues, një ditë spa “me elementet e mia të preferuara të bukurisë Goop” dhe një vakt të frymëzuar nga Goop.

Në videon në Instagram, Paltrow shëtit shikuesit nëpër shtëpi, duke treguar një vaskë, tavane të larta të harkuar dhe dhomën e verës.

“Vetmia është një gjendje njerëzore, por vitet e fundit, izolimi në rritje dhe mungesa e komunitetit tonë e kanë bërë jetën tonë edhe më të fragmentuar”, ka shkruar ajo krahas videos.

“@airbnb kishte idenë e shkëlqyer për të bërë diçka për ta bërë botën pak më pak të vetmuar, prandaj po ju ftoj të vini të qëndroni në shtëpinë time në Montecito për një natë.

“Ndërsa mund të fillojmë si të huaj, shpresoj se do të gjejmë lidhje dhe të përbashkëta mbi një vakt të shijshëm.”

“Shtrihuni pranë pishinës, shkoni në një nga shëtitjet e mia të preferuara dhe sigurisht që do të keni një banjë të pajisur me produktet e mia të preferuara @goop për një qëndrim vërtet luksoz.”

Ajo shton: “Shpresoj t’ju pres së shpejti.”

Rezervimi për dy të ftuar hapet më 15 gusht dhe qëndrimi për një natë do të bëhet më 9 shtator.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF