KreuStil Jetese

‘Arma sekrete’ e Meghan Markle: Bashkohet me Kardashians për rikthimin e saj në rrjetet sociale!

‘Arma sekrete’ e Meghan Markle: Bashkohet me Kardashians për

Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle, thuhet se po planifikon një rikthim në rrjetet sociale dhe ka për këtë ka kërkuar ndihmën e klanit Kardashian-Jenner. Sipas një burimi, Meghan është prekur nga mirësia e treguar nga Kim Kardashian dhe Kris Jenner ndaj nënës së saj, Doria Ragland, në një event të fundit.

Burimi zbuloi gjithashtu se Meghan beson se Kardashians janë keqvlerësuar dhe keqtrajtuar në media, ashtu si ajo dhe Princi Harry.

Dukesha e Sussex-it thuhet se dëshiron të rihapë blogun e saj, The Tig, dhe llogarinë e saj të fshehtë në Instagram, e cila mendohet të jetë nën kontrollin @meghan. Raportet bëjnë me dije se Meghan mund të rikthehet shumë shpejt në mediat sociale. Një burim konfirmoi për “The Mail” të dielën se “ajo do të kthehet”.

Besohet se Meghan ka qenë në kontakt me familjen Kardashian-Jenner përmes telefonatave në Zoom dhe takimeve personale gjatë verës. Ata thuhet se kanë diskutuar mundësitë në fushën e modës dhe mirëqenies, me çdo gjë që ata punojnë për t’u “sinkronizuar me kthimin e Meghan në Instagram”.

Thuhet se Ellen DeGeneres e ka vënë Meghan në kontakt me Kardashians dhe ata kanë krijuar ide se si mund të bashkëpunojnë. Burimi zbuloi gjithashtu se Meghan i sheh Kardashians si një “armë sekrete” për shkak të ndikimit të tyre në mediat sociale dhe statusit të tyre si miliarderë.

Burimi shtoi: “Meghan mendon se nuk ka asnjë të keqe që të bashkohet për të ndarë eksperiencë dhe për të parë se çfarë janë në gjendje të bëjnë”. Mbetet për t’u parë se për çfarë saktësisht do të bashkëpunojnë Meghan dhe Kardashians, por duket qartë se Dukesha e Sussex-it po kërkon të bëjë bujë edhe një herë në rrjetet sociale.

Meghan nuk ka përdorur mediat sociale që kur ajo dhe Princi Harry çaktivizuan llogarinë e tyre të përbashkët në 2020 pasi u larguan nga Familja Mbretërore. Megjithatë, duket se tashmë ajo është gati t’i rikthehet botës së rrjeteve sociale..

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF