KreuStil Jetese

A është e martuar Adele në fshehtësi me Rich Paul?

A është e martuar Adele në fshehtësi me Rich Paul?

Gjatë koncertit të Adelës në Las Vegas së fundmi, një pjesëmarrëse e koncertit i propozoi me shaka fitueses së Grammy-t 35-vjeçare. “Nuk mund të martohesh me mua. Unë tërhiqem nga gjinia e kundërt dhe burri im është këtu sonte”, iu përgjigj Adele gruas, e cila e pyeti nëse ishte e gatshme të “përpiqej” ta pranonte propozimin.

 “Jo, nuk dua të provoj! Unë jam me Rich-in”, tha këngëtarja. “Ti je i çmendur, më lër të qetë.”As Adele dhe as Paul, 41 vjeç, nuk kanë konfirmuar nëse vërtet janë të martuar ligjërisht, kur janë pyetur nga mediat e huaja.

Adele, e cila më parë ishte e martuar me Simon Konecki, u pa me Paul në korrik 2021 kur ishin së bashku në një nga ndeshjet e NBA. Dy muaj më vonë, dyshja zyrtarizoi romancën e tyre në Instagram.

“Ata janë shumë të përkushtuar dhe është e vështirë të imagjinohet se nuk do të jenë bashkë për një kohë jashtëzakonisht të gjatë”, tha një burim në tetor 2021, duke vënë në dukje se dyshja “plotësojnë njëri-tjetrin” shumë mirë.

Adele, e cila ka djalin e saj Angelo, 10 vjeç, me Konecki, 49 vjeç, ka folur shpesh për marrëdhënien e saj me agjentin sportiv. Ai është i mrekullueshëm. Bën shumë shaka dhe është shumë i zgjuar. Është e pabesueshme të shohësh atë që ai bën”, tha ajo për Paul gjatë një interviste në nëntor 2021.

Ata kanë menduar edhe për zgjerimin e familjes. “Adele dhe Rich kanë shumë besim dhe respekt për njëri-tjetrin dhe të dy duan të kenë fëmijë me njëri-tjetrin përfundimisht”, tha një burim i dytë i brendshëm në qershor 2022. “Rich me të vërtetë e trajton Adelën si një mbretëreshë, të gjithë miqtë e saj e duan atë dhe i duan ata si çift”.

Adele foli për gatishmërinë e saj për t’u bërë sërish mama gjatë koncertit të saj të 26 gushtit në Sin City. “Unë me të vërtetë dua të bëhem nënë së shpejti”, tha ajo teksa zbuloi se ka gati një listë me emra, “Sa herë që shoh një emër që më pëlqen, e shkruaj në telefonin tim”.

Foshnja e ardhshme e Adelës me Paulin do të ishte fëmija i saj i dytë dhe i katërti për Paul, i cili ka tre fëmijë të rritur nga një marrëdhënie e kaluar.

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF