KreuCelebrity

Burri “Ken“ bën deklaratën befasuese: Në fakt, jam grua!!!

Në fakt, na ishte dykur “i dyshimtë“ që në fillim me ndryshimet e pësuara: modeli braziljan Rodrigo Alves, pagoi 700.000 euro që të dukej si kukulla Ken, por në fakt, po merrte gjithmonë e më shumë një hije femërore, dhe këtë fillim viti u deklarua hapur si femër transgjinore.

Rodrigo e pranoi se me kalimin e viteve, ka injektuar në trup hormone për rritjen e gjoksit sepse gjithmonë ka dashur që të jetë grua. “Unë njihem si burri Ken, por brenda vetes sime jam ndjerë përherë si Barbie. Është e mrekullueshme që më në fund mund ta them hapur se jam femër“, është shprehur Alves për Sunday People.

 

 

Hj e o dia do meu renascimento 05/01/2020 fico muito feliz em poder dividir um pouco da minha vida com vocês! Agradeço a Deus pela a Famila e Amigos maravilhosos na minha vida .. isso só é um começo de uma nova vida #beleza #moda #fashion #beauty image credits to @_adamgerrard_ & @dailymirror image editing by @dsp._design & @dillonstpaul dress from @lavishalice ?? stylist Mr @nickhowardlanes

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Dhe me fotot e reja që nxitoi të postonte në rrjetet sociale, i ka befasuar krejtësisht ndjekësit. Madje që të tregonte se sa seriozisht e ka, e fshiu krejtësisht profilin e vjetër në Instagram dhe celi një të ri, ku ka postuar vetëm foto si grua, dhe brenda 24 orësh, tërhoqi 867.000 admirues.

 

 

Loving my new curls by Justin James for an special night out in #marbella #beauty #blond #curls using #davines products my hair is so silky and perfumed thank you @theone_londonandco @davinesofficial

A post shared by Rodrigo Alves (@rodrigoalvesuk) on

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF