KreuCelebrity

Tashmë adoleshentë; binjakët e moderatorit të njohur festojnë ditëlindjen dhe babi ka një urim publik!

 

Dy djemtë binjakë të moderatorit Alaudin Hamiti festojnë sot ditëlindjen e 13-të, dhe zyrtarisht Noar dhe Mael kanë hyrë në moshën e adoleshencës.

Ashtu siç tashmë është bërë e ‘traditës’ nuk ka munguar edhe një urim publik nga Alaudini për djemtë e ditëlindjes, në insragramin e tij.

“Djemtë e mi sot festojnë 13 vjetorin. Mirë se erdhët në botën e adoleshencës. Jeta  sapo fillon të bëhet më interesante. Uroj të rriteni dhe të bëheni djem të mbarë, t’i respektoni të tjerët dhe ta jetoni jetën me pasion, dashni dhe entuziasëm.”; ka shkruar moderatori i Klan Kosova.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF