KreuCelebrity

“Më e lehtë“, nuk bëhet: në cantën e Kiara Titos, paska vetëm dy gjëra!

Kiara Tito është mjaft e hapur me ndjekësit e saj, kërkesave të të cilëve nuk ngurron t`I përgjigjet sic ishte rasti I fundit, kur njëra prej tyre i kërkoi të tregonte se cfarë mbante në cantën e saj, e cila duket mjaft e vogël.

“Je e sigurt? Dy gjëra vetëm, portofolin dhe kufjet”, ka shkruar Kiara në krah të fotove të postuara në ‘Instastory’.

Moderatorja ka përqafuar trendin e sezonit, atë të cantave të vogla dhe praktike, e duket nuk i nevojitet më shumë, përderisa ajo ndihet mirë me të. Në kanalin e saj në Youtube, Kiara poston video të ndryshme cdo të premte, dhe njekësit e kanë ngulitur në mendje këtë ditë!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF