KreuStil Jetese

Dua Lipa publikon këngën e re dhe do t’ju fiksohet menjëherë!

Dua Lipa ka publikuar vetëm pak minuta më parë këngën e saj më të re “Physical”.

Kënga, një projekt ritmik e shfaq artisten bjonde me të cilat e shohim pej disa muajsh tashmë, dhe ndonëse modeli i flokëve nuk ndryshon përgjatë videos, Dua luan me veshjet dhe larmishmërinë e ngjyrave.

Ndonëse kënga është publikuar në orën 14:00 të 31 janarit, ka rrëmbyer menjëherë mijëra klikime në Youtube.

Videoklipi, është pjesë e albumit të katërt të artistes shqiptare që pritet të publikohet në 3 prill të këtij viti.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF