KreuStil Jetese

Tërmeti i gjeti LIVE’ në emision; Shikoni reagimin e Blendi Fevziut, Sokol Ballës dhe Sonila Meços

Tërmeti i gjeti LIVE’ në emision; Shikoni reagimin e Blendi

Tërmeti i mbrëmshëm që goditi vendin tonë mbrëmjen e martës rastisi të jetë në oraret kur në televizionet shqiptare transmetoheshin disa prej programeve më të ndjekura.

Lëkundjet e tërmetit që u raportuan të ishin me magnitudë 4.9 ballë ishin të ndjeshme dhe krijuan panik te qytetarët, por u regjistruan edhe në kamerat e televizioneve që transmetonin përkatësisht emisionet “Opinion”, “Real Story” dhe “Tempora”.

Drejtuesit e programeve kanë mbetur pa fjalë për një moment dhe kanë munduar të qetësojnë publikun në studio. Për më shumë ndiqni videot e mëposhtme:

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF