Me një foto nga fëmijëria Sara uron ëmbëlsisht të motrën Lori Hoxha me rastin e ditëlindjes!

Këtë 19 tetor trashëgimtarja e Top Media feston ditëlindjen e 27 .

Ndonëse ende nuk e dimë nëse Lori Hoxha ka rezervuar një festë ndoshta orëve të mbrëmjes për ditën e shënuar, mëngjesi i sotëm është mbushur plot me urime nga familjarët, miqtë e të njohurit që urojnë Lorin për ditëlindjen.

Çdo urim vajza e ditëlindjes e ka ndarë në instagramin e saj, dhe në morinë e kartolinave virtuale nuk mund të mos merrte vëmendjen tonë urimi i motrës Sara, për motrën e madhe.

 

View this post on Instagram

 

It’s been a wild ride my friend. Te dua shume. Gjithmone bashke, come hell or high water.

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

“Ka qenë një udhëtim i egër mikja ime. Të dua shumë; në të mirë e në të keq.’; ka shkruar Sara përbri një foto të vjetër nga fëmijëria kur motrat kanë qenë fare të vogla e ku duken si çuna trazovaçë.

Previous ArticleNext Article