Nevina Shtylla publikon foton e parë me partnerin e saj!

Është padyshim një nga moderatorët më të dashura dhe më simpatike të ekranit shqiptar. Moderatorja është shumë e ndjekur edhe në rrjetin e saj Instagram dhe shpesh herë ajo zgjedh që të bisedojë me ndjekësit e saj.

Të gjithë jemi shumë kureshtarë të dimë më shumë rreth figurave publike, dhe aq më tepër kur vjen puna për vajzat bukuroshe. Një nga ndjekësit e pyet nëse ajo vazhdon të jetë single dhe moderatorja thotë “Po”, ndërkohë që në foto shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të saj.

Kjo është fotoja e parë që ajo publikon me partnerin e saj dhe zbulon shumë pak nga portreti i tij.

Previous ArticleNext Article