Nënë e dy djemve, Shehrezade sërish shtatzënë- tregon gjininë e fëmijës!

Djalin e saj të dytë, Han, aktorja e njohur turke Bergüzar Korel e mori në krahë marsin e vitit të kaluar dhe tani është sërish shtatzënë. Pas dy djemve, ajo do të bëhet më në fund nënë e një vajze dhe është shumë e lumtur. “ E desha kaq shumë këtë gjë. Le të kemi një familje të madhe, të shëndetshme e të lumtur. Desha ta ndaj këtë lumturi me ju të gjithë”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Berguzar Korel (@berguzarkorel)

Korel dhe i shoqi, aktori Halit Ergenç, lidhën kurorë në 2009-tën. Djali i tyre i parë, Ali erdhi në jetë një vit më vonë. Çifti ka qenë në vëmendje të mediave vendase për shkak të disa konflikteve mes tyre, por së fundi duket e kanë rigjetur harmoninë.

Previous ArticleNext Article