Si do të dukej Blendi Fevziu sot me flokë? Gazetari e tregon vetë!

Blendi Fevziu publikoi një grup fotosh të realizuara me photoshop ku shfaqet me modele të ndryshme flokësh. Atij i kanë pëlqyer, aq sa hapi dhe një sondazh e publikun për të parë se kush është e preferuara e ndjekësve.

Ka disa modele flokësh për gazetarin e njohur, e madje edhe ato të një vajze me flokë të gjatë që na kujtoi të bijën e tij, Mishel.

Vetë Fevziu ka shkruar krah fotove: “Pas një votimi 24 orësh kjo foto e parë fitoi me shumicë të ndjeshme votash. E ndjekur nga fotoja dytë.

Falenderoj edhe një klinikë që më ofroi të më mbjellë flokët dhe të mi bëjë kaçurrela si këtu. Po unë preferoj të mbetem si në foton e fundit. Jam shumë komod ashtu”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article