VIP-i që e tradhëtuan të gjithë të dashurit: I fundit, fëmijë me një tjetër!  

Tashmë mund të thuhet me gojën plot se Khloe Kardashian nuk ka fat në dashuri. Të gjithë burrat në jetën e saj e kanë tradhëtuar e poshtëruar, dhe si për t`i bërë gjërat akoma edhe më keq, Tristan Thompson, babai i vazjës së saj, la shtatzënë dikë tjetër gjatë kohës kur ishin ende bashkë.

Khloe u tradhëtua për vite me radhë nga ish bashkëshorti, Lamar Odom, të cilin e fali disa herë derisa gjërat dolën jashtë kontrollit.

Atëherë kur mendoi se gjeti qetësine me Thompson, shpërtheu skandali e tabloidët nxorrënm detaje të disa tradhëtive të tij.

Tradhëtia më shokuese e Thompson ishte kjo e fundit me instruktoren e palestrës, Maralee Nichols, të cilës basketbollisti tha se nuk do t`i japë asnjë lek për fëmijën, dhe nuk do të përfshihet në jetën e tij.  

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article