E dinit sa vite mbush? Bora Zemani feston sot ditëlindjen

Një ndër personazhet më të përfoluar të kohëve të fundit Bora Zemani feston sot ditëlindjen e saj të 30-të.


Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe në publikimet e fundit në Insta Story ka treguar se e ka pritur ditën e ditëlindjes duke festuar mes miqsh.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992 dhe sot ajo ka mbushur 30 vite.
Kujtojmë se ajo kohëve të fundit ka qenë një ndër personat më të komentuar në rrjete sociale dhe media rozë për shkak të historisë së saj me Donald Veshaj i cili është pjesë e Big Brother Vip.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article