KreuArt

“Doni opinionin tim?”Stresi i dedikon këngë moderatores: Të gjithë le ta dinë, Bora Zemani…

Trekëndëshi Beatrix-Donald-Bora është përfolur prej kohësh dhe vazhdon të jetë pikë  debati dhe qëndrimesh edhe sot.

Edhe qëndrimet publike nga personazhe të famshëm nuk kanë munguar.Së fundmi duket se reperi Stresi ka mbështetur moderatoren në lidhje me situatën e ndodhur në trekëndshin Beatrix-Donald-Bora,ku i ka dedikuar një varg në këngën e tij të fundit.

Reperi i njohur, ka publikuar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me Bala. Ajo çfarë ka tërhequr vëmendje është teksi i këngës, ku një varg i dedikohet moderatores Bora Zemani. Ku shprehet mbështetja e tij për moderatoren Bora Zemani.

“Edhe krejt le ta dinë opinionin tim,
Tiranë -Prishtinë,
Bora Zemani është Queen”, -dëgjohet teksa këndon ai.

Stresi e ka komentuar edhe më përpara situatën e moderatores dhe lidhjes mes aktorit Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj. Ai e ka shprehur hapur se është me Borën në kë mes, dhe ka vendosur që këtë fakt ta dijnë të gjithë.

“Doni opinionin tim? Bora Zemani është mbretëreshë”-, ka thënë ai. 

Tags:

Home Art

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF