KreuCelebrity

Ilda Bejleri zbulon portretin e së bijës, dhe është kaq e bukur!

Moderatroja e njohur Ilda Bejleri është bërë nënë për herë të parë ditën e sotme.

Ajo është bekuar me një vajzë të cilën e pagëzoi me një emër shumë të bukur Siena.

Lajmin e bukur Ilda Bejleri sapo e ka ndarë edhe vetë me gjithë ndjekësit e saj në Instagram, përkrah një fotografie të vogëlushes, ku shihet portreti i saj engjëllor.

“Nga dashuria me dashuri, Siena jonë është këtu”, ka shkruar ajo përkrah një fotografie ku shihet portreti engjëllor i vogëlushes.

A post shared by Ilda Bejleri (@ildabejleri)

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF