KreuBusull

Zyrtare/ Ja ekrani ku do ta shohim Arjon Muçën!

Arjon Muça i është bashkuar familjes së Top Channel.

Lajmi është bërë i ditur me anë të një postimi më rrjetin social Instagram nga faqja zyrtare e “Shqipëria Live”, program të cilin Arjoni do ta bashkëprezantojë me Erjona Rusi.

“Nga data 7 nëntor programit “Shqipëria Live” i bashkohet moderatori Arjon Muça, i cili do t’ju shoqërojë çdo ditë nga e hëna në të premte (12:45-14:45)në ekranin e Top Channel”, ka shkruar faqja zyrtare e programin.

Kujojmë që për Top Channel, moderatori la programin “Ditë e Re” në RTV Ora.

Këtë të mërkurë Arjola Shehu, e cila e nisi programin e vetme dhe tha se Arjoni nuk do të jetë më krah saj. “Sikurse e shihni unë në program jam vetëm. Arjon Muça nuk do jetë më pjesë e programit “Ditë e Re”. Ne e përshëndesim shumë. Këtë program do ta vazhdoj vetëm nga ora 7:00 deri në orën 10:00 çdo ditë ky program nuk ndalon”, tha Arjola.

A post shared by Shqipëria Live (@shqiperialive_tch)

 

Tags:

Home

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF