KreuBusull

Jason Momoa zhvishet në mes të intervistës me Jimmy Kimmel!

Ylli i “Aquaman”, 43 vjeç, u zhvesh në mes të intervistës së tij në “Jimmy Kimmel Live”, duke mos veshur asgjë përveç malos së tij tradicionale Havajane. “Në fakt nuk më pëlqen të vesh më rroba,” i tha Momoa Kimmel, 54 vjeç, në episodin e së mërkurës mbrëma, duke iu referuar një postimi të fundit tërheqës në Instagram.

“Kjo është një Malo tradicionale, është ajo që veshin Havaianët. Unë jam duke bërë një shfaqje. Unë jam krijues, shkrimtar, regjisor, producent dhe aktor në këtë serial të Apple të quajtur ‘Chief of War’dhe është i gjithë Hawaii i viteve 1780, 1790. Kjo është ajo që unë vesh çdo ditë dhe sapo po bëhesha gati për rolin sepse më pëlqen të futem në karakter”, u shpreh ai.

Kur Jimmy e pyeti Momoan nëse një Malo është e rehatshme, ai tha, “Oh Zot, po! Në fakt nuk më pëlqen të vesh më rroba. Unë jam në të çdo ditë. E vesh gjatë gjithë kohës”.

Ai u ngrit më pas dhe filloi të hiqte ngadalë rrobat, duke treguar fizikun e tij muskuloz ndërsa ngadalë kthehej për të zbuluar pamjen e tij të zhveshur. Momoa ishte në emision duke promovuar rolin e tij si i jashtëligjshëm Flip i çuditshëm në filmin fantazi të Francis Lawrence me buxhet 150 milion dollarë, Slumberland, i cili do të transmetohet më 18 nëntor në Netflix.

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF