KreuStil Jetese

Pique në SHBA; zbulohet ish-e dashura misterioze që jeton në Nju-Jork!

Pique në SHBA; zbulohet ish-e dashura misterioze që jeton në

Gerard Pique aktualisht ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka vizituar djemtë e tij Milan dhe Sasha, të cilët prej një muaji jetojnë në Miami me nënën e tyre Shakirën. Ish-futbollisti ka kaluar shumë kohë në SHBA ndër vite, nga turneu parasezonal me Barcelonën e deri te puna e tij në promovimin e ngjarjeve sportive me Kosmos. Së fundmi është zbuluar se edhe një nga ish-të dashurat e tij jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Llogaria në Twitter @ClarGerFans zbuloi se Pique kishte një partnere para Nuria Tomas, Shakirës dhe Clara Chia dhe emri i saj është Anna Checa.

Clara, Núria y Anna ?❤?❤ pic.twitter.com/9jLPTOEr9C

Po kush është Anna Checa? Pique dhe Anna Checa ishin bashkë si çift për një vit, midis 2005 dhe 2006, edhe pse marrëdhënia e tyre mbetet disi mister. Në atë fazë të karrierës së tij, Pique ishte duke luajtur për Manchester United. E njëjta llogari në Twitter madje ndau disa foto të Pique dhe Checa së bashku kur ata ishin çift. Edhe pse kanë kaluar shumë vite, Pique dhe Anna ruajnë një marrëdhënie të mirë, gjë që dëshmon edhe fakti ata ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet e tyre sociale.  

Checa aktualisht jeton në Nju-Jork, por para kësaj ka kaluar disa kohë në Madrid, Dubai dhe Londër, sipas përshkrimit në llogarinë e saj në Instagram. Interesant është fakti se kur shikohen imazhet e vajzave me të cilat ai është shoqëruar kanë njëfarë ngjashmërie, të paktën në ngjyrën e flokëve, pasi të gjitha janë bionde.

Clara, Núria y Anna ?❤?❤ pic.twitter.com/9jLPTOEr9C

Kujtojmë që së fundmi Pique dhe Clara vizituan Dubain për ditëlindjen e saj, përpara se Pique të shkonte në Miami për të parë fëmijët e tij në qytetin e tyre të ri.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF