KreuStil Jetese

Burri misterioz në ceremoninë e mbretit Charles ishte Meghan Markle?

Burri misterioz në ceremoninë e mbretit Charles ishte Meghan Markle?

Kurorëzimi i mbretit Charles lll ditën e djeshme ka bërë për vete miliona shikues.

Vëmendje mori një burrë misterioz, për të cilin nisën thashetheme të mëdha.

Në ekran u shfaq vetëm për disa sekonda, ndërsa pamja e tij ra në sy me mustaqe dhe flokë pak të gjata.

Në rrjetet sociale pati spekulime ku shumica menduan se pas këtij maskimi gjendet Meghan Marlke.

Mjekra e dukeshës bënin të mendonin se mund të ishte ky burrë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF