KreuStil Jetese

Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye West

Bianca Censori konfirmon martesën me Kanye West

‘Gruaja’ e supozuar e Kanye West, Bianca Censori këmbënguli se ajo është me të vërtetë e martuar, pavarësisht thashethemeve që vënë në pikëpyetje statusin ligjor të bashkimit të tyre.

Një burrë i quajtur Nue postoi një TikTok të tij në një dyqan duke flirtuar me Biankën, e cila ishte e ngrohtë dhe e gëzuar, por e kundërshtoi butësisht duke i thënë: “Jam e martuar”.

Videoja mblodhi më shumë se gjysmë milioni shikime në TikTok dhe u shpërnda në Reddit, ku shikuesit e komplimentuan prirjen e saj ‘të ëmbël’, ‘të lezetshme’ dhe ‘miqësore’.

Burimet i thanë ekskluzivisht DailyMail se në janar se Kanye, 45 vjeç, mbajti një dasmë me Bianca, 28 vjeç.

Betimet e shkëmbyera në një ceremoni intime, por në atë moment thuhet se nuk kishin siguruar dokumentet e nevojshme për ta bërë martesën të ligjshme.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF