KreuStil Jetese

Dëshira e Dojnës anullohet, Nolan Sol e zgjodhi vetë profesionin!

Dëshira e Dojnës anullohet, Nolan Sol e zgjodhi vetë profesionin!

Mjekësia, arkitektura, jurisprudence: këto janë degët kryesore që mamatë ëndërrojnë për fëmijët e tyre, dhe Dojna Mema duket nuk bën përjashtim.

Nuk janë të paktën sakaq ata të cilët nuk duan që të vegjlit të ndjekin hapat e tyre, pasi i kanë kaluar në kurriz vështirë e një profesioni të caktuar. Por djali i moderatores duket se ka marrë nga i ati, Vlashenti, e këtë e dëshmoi “pasioni” i tij, i zbuluar së fundi.

Dojna publikoi sot një video, ku shfaqet i vogli Nolan Sol që i bie instrumentit të baterisë. ”Eh mi mam, thashë se doli një mjek në familje”- ka shkruar ajo në krah të videos.

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Ndonjëherë, gjërat thjesht nuk llogariten dot, dhe nëse Nolan Sol ka trashëguar nga baba ii tij dashurinë për muzikën, nuk i dihet, mbase bëhet një artist i shkëlqyer!

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF