KreuStil Jetese

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ndajnë një puthje të ëmbël, pas daljeve plot tension

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ndajnë një puthje të

Jennifer Lopez dhe bashkëshorti, Ben Affleck, u panë duke ndarë një puthje të ëmbël teksa i trajtonin fëmijët e tyre me një blerje luksoze në Beverly Hills.

Krijuesja e hiteve On The Floor përqafoi sensin e saj elegant të stilit duke veshur një fustan me vija të verdha dhe kafe për të qëndruar freskët në mot të ngrohtë.

Pasi u martua në korrik 2022, këngëtarja u bë edhe njerka e tre fëmijëve të Benit që ai ndan me ish-gruan, Jennifer Garner: Violet, 17, Seraphina, 14 dhe Samuel, 11. Megjithatë, treshja nuk u panë gjatë fundjavës shëtitje.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF