KreuStil Jetese

 Operacionet plastike që ka bërë Margot Robbie për filmin Barbie

 Operacionet plastike që ka bërë Margot Robbie për

Margot Robbie është kryefjala e ditëve të sotme.

Publiku po vërshon nëpër kinema për të parë filmin, por të shumtë janë ata që po “shohin” të shkuarën e protagonistes për të gjetur informacione të reja për të. 


Harrell, një specialiste e njohur e mjekësisë kirurgjikale dhe kozmetike, ndau mendimet e saj në Instagram për ndryshimin e Robbie për filmin Barbie.

A post shared by Dana Omari-Harrell (@igfamousbydana)

Sipas ekspertes, aktorja iu nënshtrua një sërë procedurash që përfshinin një blefaroplastikë të sipërme për heqjen e dhjamit nën vetull, një ngritje të vogël të vetullave, zmadhimin e mollëzave, mbushje buzësh, korrigjim të hundës në majë dhe zvogëlim të gjerësisë së vrimave të hundës.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF