KreuStil Jetese

Lore publikon “Funk it”; një super këngë verore!

Lore publikon “Funk it”; një super këngë verore!

Artistja e re shumë e talentuar Lore sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Funk it”. Një këngë shumë e bukur dhe tejet verore, fiks ritmet që na duhen në këto ditë të nxehta vere.

Suksesi i kësaj këngë është i garantuar edhe falë bashkëpuntorëve që Lore ka zgjedhur për këtë këngë të re. Bëhet fjalë për emra të njohur të artit shqiptar, si Shpëtim Saraçi, Alban Kondi, Fabian Basha.

Edhe pse ka vetëm disa orë që “Funk it” është publikuar, kënga është pëlqyer shumë dhe është pritur shumë mirë.

Kujtojmë që më herët Lore ka publikuar këngën Extasy në bashkëpunim me aBBoo, me të cilën morën pjesë edhe në “Netët e Klipit Shqiptar”.

Tags:

Home bordo

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF