KreuStil Jetese

Çfarë bën Georgina Rodriguez kur fëmijët e saj shkojnë për të fjetur?

Çfarë bën Georgina Rodriguez kur fëmijët e saj

Georgina Rodriguez ka treguar gjithmonë se i pëlqen të ketë një trup të tonifikuar. Dhe gjithçka ajo ka arritur, e ka bërë me anë të një diete dhe një rutine ushtrimesh shumë strikte.

Megjithatë, kjo dashuri për një jetë të shëndetshme duhet të kombinohet me kujdesin për fëmijët e tyre. Pra, nëse i duhet të stërvitet në orë të vona për të qenë në dispozicion të fëmijëve gjatë ditës, ajo nuk heziton ta bëjë këtë.

 “Fëmijët në shtrat dhe mami duke përfituar”, ka shkruar Georgina në një postim, që ishte në orën 23:257, që nuk është një kohë e zakonshme për t’u stërvitur.

Ajo po ushtrohej me një biçikletë stërvitore, në errësirë të pastër, me gjasë për të shmangur shqetësimin e të vegjëlve në shtëpi.

Influencerja ka ndarë një pjesë të rutinës së saj të stërvitjes me më shumë se 50 milionë ndjekësit e saj gjatë gjithë verës, duke treguar edhe një herë pse është aq në formë.

Për shembull, ajo tregoi një ushtrim gjatë plazhit që i ndihmon të pasmet e saj të jenë të tonifikuara, duke dëshmuar se nuk ka justifikime kur bëhet fjalë për anashkalimin e stërvitjeve.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF