KreuStil Jetese

Luizi heq Arbanën dhe Edin nga Instagrami! Arsyeja?

Luizi heq Arbanën dhe Edin nga Instagrami! Arsyeja?

Luiz Ejlli vijon që të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 2”. Gjatë gjithë kësaj periudhe, këngëtari ka qenë i angazhuar me projekte dhe koncerte të shumta.

Angazhimet e tij Luizi i ka ndarë edhe me ndjekësit e tij në Instagram, ku numëron mbi 600 mijë ndjekës. Së fundmi në mediat sociale po qarkullon lajmi se ai ka hequr disa nga miq e tij, mes tyre Arbana Osmanin dhe partnerin e saj Eduart Grishaj.

Nuk dihet arsyeja e këtij vendimi pasi në dukje, ata gëzonin një miqësi të mirë me njëri-tjetrin. Madje veç dëshirës që Luizi here pas here shprehte gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshme për të qenë pjesë e stafit të BBV 3, një gjë e tillë iu premtua edhe në finalen e madhe.

Kujtojmë që për një marrëdhënie të mirë mes Eduartit dhe Luizit u fol gjatë gjithë edicionit të dytë të BBV, ku shpesh thuhej se këngëtarin e favorizonte regjisori, duke qenë se ishin nga i njëjti vend.

Por me sa duket marrëdhënia mes fituesit të “BBV2” dhe çiftit Arbana-Eduart ka pësuar krisje. Mbetet për t’u parë arsyeja..

Tags:

Home bordo

Revista Bordo
No. 43

SHKARKO VERSIONIN PDF