KreuStil Jetese

DWS, zyrtare: Olta Gixhari i zë vendin Dalina Buzit!

DWS, zyrtare: Olta Gixhari i zë vendin Dalina Buzit!

“Dancing with the Stars” do të nisë shumë shpejt në Top Channel, dhe informacionet rreth show-t, produksioni sikur “i nxjerr” me grep- nje e nga nje, duke e bere publikun edhe me kureshtar rreth edicionit te ri.

Disa nga emrat që janë zbuluar deri tani janë politikani Saimir Korreshi, këngëtarja dhe moderatorja Enxhi Nasufi, bukuroshja Atalanta Kërçyku, fituese e shumë çmimeve të bukurisë.

Me pas, u tregua se pjese e tij do re jete dhe sipërmarrësja dhe blogerja Sara Karaj, Armaldo Kllogjeri, i njohur për zërin e tij dhe talentin në muzikë, regjisorja Arnita Beqiraj, dhe nga Kosova vjen, Juliana Nura.

Ndërkohë, vetëm pak me pare, faqja zyrtare e DWTS, ka postuar klipin e anëtares më të fundit të jurisë.

Një nga vajzat më të përfolura të ekranit për shkak të natyrës ekspresive, humorit dhe ngacmimeve. Aktore filmi dhe teatri, një nga personazhet më të komentuar të Big Brother Vip, Olta Gixhari është zyrtarisht anëtare e jurisë së #DWTS!

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF