KreuStil Jetese

Endi Demneri shkëlqen në Javën e Modës në Milano

Endi Demneri shkëlqen në Javën e Modës në Milano

Në Milano të Italisë po zhvillohet Java e Modës, e teksa yje të shumtë nga mbarë bota po marrin pjesë në sfilatat e ndryshme që po mbahen atje, edhe VIP shqiptarë janë parë duke qenë prezentë.

Modelja shqiptare, Endi Demneri ka marë pjesë në shfaqjen e “Dolce & Gabbana”, e cila është edhe pjesë e shtëpisë më prestigjoze të modës.

Endi postoi në Instagramin e saj disa foto ku dukej e veshur me një fustan të zi transparent dhe e mrekullueshme.

Ajo që bie më shumë në sy në paraqitjen e modeles është ngjyra e flokëve.

Endi ka vendosur që flokët e saj t’i lyejë në ngjyrën ‘xhinxher’ të cilat e bëjnë të duket dhe më tërheqëse.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF