KreuStil Jetese

Dashuria është në ajër!  Pete Davidson rigjen dashurinë

Dashuria është në ajër!  Pete Davidson rigjen

Dashuria është në ajër për Pete Davidson dhe Madelyn Cline!

Alumi i Saturday Night Live, 29 vjeç dhe ylli i Outer Banks, 25 vjeç, janë zyrtarisht në lidhje, konfirmojnë burime të shumta për PEOPLE.

Lajmi për romancën e tyre vjen menjëherë pasi Davidson dhe Chase Sui Wonders e thanë se u larguan pas më pak se një viti lidhje në gusht.

“Ai është përsëri beqar,” tha një burim për PEOPLE në atë kohë dhe iu referua qëndrimit të tij të shkurtër në rehabilitim. “Ai është jashtë dhe është shumë mirë.”

Ndarja erdhi dy muaj pasi ylli i Bupkis u kontrollua vullnetarisht në trajtimin e shëndetit mendor në qershor për çrregullimin e stresit post-traumatik dhe diagnozën e çrregullimit kufitar të personalitetit. Pas shkarkimit, komediani u pa në Florida, ku performoi një set up në një klub humori në Dania Beach.

Davidson, i cili ka krijuar një reputacion për lidhjet me femra të profilit të lartë, foli për interesin publik rreth jetës së tij të dashurisë dhe se si ndikoi në fund të mandatit të tij në SNL. Ai pretendoi se performanca e tij e tetë sezoneve në shfaqjen e komedisë së vonë të natës ishte njollosur disi nga kurioziteti i publikut se me kë po takohej.

“Unë jam në të 20-at e mia dhe kam takuar njerëz. Dhe për disa arsye, kjo është shumë e çmendur dhe interesante për njerëzit. Unë nuk mendoj se është interesante,” i tha ai Jon Berthnal në podcast Real Ones në mars.

 “Unë kam qenë në biznesin e shfaqjes pothuajse për gjysmën e jetës sime – për 14 ose 15 vjet dhe në një shfaqje televizive kombëtare. Në 12 vjet kam takuar 10 njerëz. Nuk mendoj se është aq çmenduri, por disa njerëz, kjo është shumë interesante. Kjo u bë gjithçka për të cilën dikush do të fliste.”

Komediani ka bërë bujë për lidhjet e tij të mëparshme me Kim Kardashian, Emily Ratajkowski, Ariana Grande dhe Cazzie David.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF