KreuStil Jetese

“Ç`ka ndodhur me ty”, ndryshimi i Arjan Konomit shokon rrjetin

“Ç`ka ndodhur me ty”, ndryshimi i Arjan Konomit shokon

Arjan Konomi është larguar nga Shqipëria dhe duker se ka vendosur te qendroje në Australi. Opinionisti vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, por së fundmi ka habitur ndjekësit me pamjen e tij.

Ne fakt, ai ka bere nje ndryshim drastik ne pamje duke i lene floket te zbardhe natyrshem, teksa komentuesit thone se nuk e njohin më pas këtij ndryshimi.

Disa prej tyre madje duan te dijne perse ky ndryshim dhe cfare ka ndodhur me te. Opinionist vete ende nuk i ka kthyer përgjigje qindra komenteve në profilin e tij.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF