KreuStil Jetese

Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një lloji kanceri të lëkurës!

Khloe Kardashian tregon fytyrën pas operacionit për heqjen e një


Ylli i reality show-t, Khloe Kardashian, ka kaluar disa momente te veshtira. Në profilin e saj në Instagram, ajo shpërndau disa fotografi të fytyrës para dhe pas heqjes së melanomës.

Khloe tregoi te gjithe procesin qe nga momenti kur vuri re njollën e dyshimtë në fytyrën e saj. Fillimisht mendoi se ishte fjala për puçrra, por më vonë mjekët i thanë se në të vërtetë ishte kancer i lëkurës.

Me këtë rast, krahas publikimeve të saj, Khloe i ka falënderuar mjekët që e kanë operuar.

“Jo vetëm që e hoqi tumorin dhe u sigurua që unë isha plotësisht pa shenje kanceri tashme, por ai bëri një punë kaq të mirë për ta bërë shenjen sa më të vogël, u shpreh ajo.

Me tej ndau dhe foto të tjera të fytyrës ku shfaqeshin qepje, edhe por një si grope në fytyrë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF