KreuStil Jetese

Loredana publikon si rrallëherë foton e nënës në ditën e veçantë të saj!

Loredana publikon si rrallëherë foton e nënës në

Nëna e Loredana Zefit feston sot 70-vjetorin e lindjes dhe reperja vendosi ta shënojë këtë ditë me një foto të rrallë të së shtrenjtës së saj, foto të cilën zgjodhi ta ndajë me të gjithë ndjekësit e vet në rrjetet sociale.

“Urime ditëlindja e 70 nënë”– ka shkruar reperja, këngëtarja që bëri kështu për herë të parë publik portretin e të ëmës.

Pas ndarjes me Mozik, Loredana është duke përjetuar momente të lumtura në krah të partnerit të saj të ri, futbollistit gjerman Karim Adeyemi.

Pikërisht atëherë kur po përflitej për një rikthim të mundshëm të saj me Mozik, me të cilin kanë edhe një vajzë, Hanën, reperja doli hapur me futbollistin 6 vite më të vogël.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF