KreuStil Jetese

“Deri sa të kem frymë, me ty”, Aurela Gaçe dhe Skerdi festojnë 10-vjetorin e martesës!

“Deri sa të kem frymë, me ty”, Aurela Gaçe dhe

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe dhe bashkëshorti i saj Skerdi festojnë sot 10-vjetorin e martesës. Në këtë ditë të shënuar Aurela ka zgjedhur të bëj një dedikim për të edhe në rrjetin e saj social Instagram.

Përkrah një video shumë të bukur nga dasma, ku ata shihen të këndojnë këngën “Shpirt i shpirtit tim”, Aurela ka shkruar, “10 vjet nga ky moment. Dasma është diçka simbolike, një festë ku ti mbledh familjarë miq e shokë për të gëzuar së bashku për një dashuri. Për të krijuar disa kujtime të pashlyeshme, si ky moment ♥️.


“TË KAM GJETUR TY
TI SE DI SA SHUMË KÊRKOVA
UNË ME TY ,S’DO TË THOJA KURRË U LODHA
TI TANI, TI RRAHJE E ZEMRËS TIME
BASHKË ME TY,
LE TË THINJET JETA IME”Deri sa të kem frymë, me ty! ( nuk i shpreh dot këtu ato çfarë mban zemra) por e falënderoj Zotin për ditë që kryqëzoi rrugët tona. Më bëre të besoj në një ndjesi që se dija se ekzistonte! Shpirt i shpirtit tim!”, ka shkruar ajo.

A post shared by Aurela Gace (@aurelagaceofficial)

Kujtojmë që Aurela dhe Skerdi prej kohësh jetojnë një histori të bukur dashurie. Ata janë bekuar me dy vajza, Grace dhe Abigail Isabelle.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF