KreuStil Jetese

Yjet flasin qartë! Ditët me fat të shtatorit janë…

Yjet flasin qartë! Ditët me fat të shtatorit janë…

Mbase ju nuk e dini por fatin e keni shumë pranë.  22, 23 dhe 24 shtator do të jenë ditët më me fat të muajit dhe çudia është që kjo është e vërtetë për të gjitha shenjat e horoskopit.

Sidomos nga ana e financave këto ditë do të jenë më të volitshmet për të bërë blerje për shtëpinë. Nëse keni kohë që mendoni për të blerë një lavatriçe, frigorifer, pajisje kuzhine e çdo gjë tjetër nga elektoshtëpiaket, në këto tre ditë do të mund t’i gjeni me çmimet më të mira. Po ashtu edhe për televizorët do mund të merrni më në fund modelin më të fundit duke përfituar shumë ulje.

Nga ana e marrdhënieve në çift, konflikte nuk do të ketë fare sepse tani mund ti merrni të gjitha pajisjet për shtëpinë pa patur nevojë të bëni kompromise me njëri-tjetrin.

Vetëm se do duhet të shpejtoni pasi ditët me fat janë vetëm 3 dhe ato kanë zbritur ekskluzivisht vetëm në Neptun

22-24 Shtator

Hajde! kape fatin

Mëso më shumë në https://www.neptun.al/issuu.nspx?promotion=-1267

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF